Makijaż Permanentny brwi

KWAS TCA 30% ORAZ 40% - FROST PEEL I i II
Peeling migdałowy
Kwas ferulowy z witaminą C w proszku

Peeling kawitacyjny
Mikrodermabrazja Diamentowa
Contra Acne zabieg przeciwtrądzikowy
Acti Mat zabieg normalizujący do cery tłustej i mieszanej
Ukojenie zabieg do cery naczynkowej, wrażliwej
Ukryte pragnienie zabieg intensywnie nawilżający do każdego typu Cery

Przekuwanie uszu

Modelujący masaż bańką chińską

Manicure i Pedicure hybrydowy
Manicure japoński P.Shine

 Peeling kawitacyjny


Jest bardzo popularnym zabiegiem, który jest najczęściej łączony z innymi zabiegami na twarz i ciało. Zastępuje wtedy wykonanie tradycyjnego peelingu kosmetycznego.

Zabieg kawitacji na świecie zaczęto stosować w gabinetach kosmetycznych w latach 80. Jest to peeling ciała wykonany specjalnym urządzeniem, które wykorzystuje ultradźwięki dla oczyszczenia skóry i usunięcia zrogowaciałego, a także martwego naskórka. Zabieg ten pozwala na regenerację i oczyszczenie skóry bez efektów ubocznych w postaci zaczerwienienia, czy pojawiających się po czyszczeniu tradycyjnym strupków. Kawitacja jest bezbolesna i bardzo przyjemna, można ją wykonywać na całym ciele. Ma za zadanie oczyszczenie skóry, jej dezynfekcję, jest pomocna w usuwaniu drobnych zmarszczek i przebarwień. Bardzo często ma za zadanie przygotowanie skóry do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Zabieg peelingu kawitacyjnego polega na wykorzystaniu ultradźwięków o określonej częstotliwości, które wytwarzają falę kawitacyjną. Fala ta, w obecności specjalnego toniku, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pod wpływem ultradźwięków pęcherzyki ulegają znacznemu powiększeniu i gwałtownie pękają. Powoduje to niewidzialne dla oka rozbijanie i usuwanie martwych oraz zrogowaciałych warstw naskórka.

Peeling kawitacyjny można wykonywać przez cały rok. Częstotliwość wykonywania zabiegu ustalamy w zależności od problemów skóry, można wykonywać taki peeling nawet jeden raz w tygodniu. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem mało inwazyjnym, który wykonywany jest profesjonalną szpatułką. Po zabiegu peelingu wskazane jest wtłoczenie ultradźwiękami składników aktywnych w głąb skóry, wybranych odpowiednio do problemów i rodzaju skóry naszych Klientów. Możemy wtłaczać składniki aktywne, znajdujące się w profesjonalnych maskach lub też w ampułkach. Skóra natychmiast po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona i odświeżona, nabiera blasku i jest widocznie gładsza oraz napięta.

Zalecenia do wykonania peelingu kawitacyjnego:


Przeciwwskazania do wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego:


Czas trwania zabiegu:

Peeling kawitacyjny twarzy - ok. 45 minut

 

Mikrodermabrazja Diamentowa


Mikrodermabrazja (peeling kontrolowany) jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierajace, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek, wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone.

Złuszczanie nastepuje stopniowo dlatego nie ma niebezpieczenstwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię spełniającą wszystkie wymagane normy europejskie w spektakularny sposób poprawiając funkcjonowanie skóry.Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką,która za pomocą łagodnego peelingu pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji,ponieważ intensywność zabiegu(głebokość złuszczania)jest dobierana indywidualnie dla pacjenta.Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjym,bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.Kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstepie 1 do 4 tygodni, można również wykonywać jednorazowo.

Zalety mikrodermabrazji:

- bezpieczna kontrolowana głębokośc ścierania
- pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny
- nie ma ograniczeń wiekowych
- zabieg jest bezbolesny
- możliwość częstego powtarzania
- alternatywa dla osób nietolerujących peelingu chemicznego
- likwidacja drobnych zmarszczek, uszkodzeń,zanieczyszczeń
- odnowa komorkowa
- generalna regeneracja skóry
- eliminacja nadmiernego rogowacenia, suchości i uszkodzeń poslonecznych
- przyspieszenie krążenia krwii i limfy
- zwiekszenie absorbcji kosmetyków-odzywienie i nawilżenie skóry
- wzmocnienie zdolności obronnych skóry

Wskazania do mirkodermabrazji diamentowej:

- trądzik pospolity (grudkowy, zaskórnikowy)
- blizny potrądzikowe
- łojotok
- rozszerzone pory
- zaskórniki,prosaki
- -blizny
- przebarwienia i odbarwienia
- uszkodzenia posłoneczne
- szorstki,zrogowaiały naskórek
- rozstępy
- cellulit
- wiotkość skory
- rogowacenie okołomieszkowe

Zabieg mikrodermabrazji nie wymaga ograniczenia aktywności życiowej,jedynie bardziej wrażliwa skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem,które ustępuje po kilku godzinach.Systematyczne stosowane zabiegi nadają skórze młodzieńczy wygląd i czynią ją bardziej promienną.Z każdą sesją efekty potęguja się,skóra staje się coraz bardziej gładka,elastyczna,świetlista,nabiera zdrowego kolorytu.

 

 


Przekuwanie uszu


Oferujemy Państwu nowoczesny system przekłuwania uszu zgodny z wymaganiami Unijnymi. Zabieg wykonujemy pistoletem Studex Plus i jednorazowymi kolczykami z certyfikatem sterylizacji. Do wyboru jest kilkanaście wzorów kolczyków o różnych kształtach z cyrkonią lub bez w złotych bądź srebrnych oprawach.

Chociaż komplikacje po przekłucie występują bardzo rzadko, jeżeli produkty firmy Studex® zostały użyte prawidłowo, statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń co do pielęgnacji. Wszyscy klienci, których uszy zostaną przekłute przy pomocy produktów firmy Studex® powinni przestrzegać następujących zaleceń.
• Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha.
• Oczyść przód i tył ucha dwa razy dziennie, używając Płynu do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a bez wyjmowania kolczyków. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE.
Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda, a następnie oczyszczone Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a, jak opisano powyżej.
Okolica przekłucia powinna być OCZYSZCZONA Płynem do Pielęgnacji Uszu STUDEX'a, a następnie pozostawać SUCHA, szczególnie po pływaniu lub ćwiczeniach fizycznych.


NIE WOLNO:

  • -Nie wyjmuj kolczyków.
  • -Nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
  • -Nie popychaj zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha – zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho – to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje LUŹNY w czasie okresu gojenia. To jest sprawa ZASADNICZA, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji.

 

PŁATEK UCHA:

  • Pozostaw kolczyki w uszach nieprzerwanie przez 6 tygodni.
  • Po 6 tygodniach kolczyk może zostać wyjęty i inne kolczyki o prostym drucie mogą być noszone w sposób ciągły.
  • Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.
  • Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast – to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, NATYCHMIAST zasięgnij porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady lekarza

 

CHRZĄSTKA UCHA: